• Tel: +90 216 415 01 50
  • somcelik@somcelik.com.tr

awsome image

Firma Hakkında

Som Çelik Paslanmaz Çelik Tic ve San Ltd. Şti’nin temelleri 1986 yılında demir çelik piyasasının merkezi olan Perşembe Pazarında atıldı. 1991-2005 yıllarında Zeytinburnu Demirciler Sitesinde faaliyet gösteren firmamız 2006 yılından itibaren Dudullu DES Sanayi Sitesi ’ndeki yerinde hizmet vermektedir. İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrika yatırımı devam etmektedir.
Paslanmaz çelik sac ithalati konusunda uzun yillardan beri Avrupa ülkeleriyle calışan müessesemiz bu ülkelerin yani sira son dönemde Uzak Doğu pazarından da yüksek tonajda paslanmaz çelik rulo sac ithal etmeye başlamıştır. Ürün çeşitliliğinin yanı sira stoklarında kalınlık bazında ciddi tonajlar bulunduran firmamız özellikle beyaz eşya, mutfak eşyalari, evye ve makina sektörünün paslanmaz sac ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedef almaktadir.
Som Çelik yüksek tonajlı stoklarında devamlı olarak bulundurduğu AISI 430, 304, 309, 310, 316, 321 kalitelerde parlak, mat, scotch brite ve desenli yüzeylerde paslanmaz çelik sacları müşterilerine hızlı ve kusursuz teslimatı kuruluşundan bugüne ilke edinmiştir.

Misyon ve Vizyon

  • Misyonumuz; Paslanmaz çelik tüketicilerinin hizmetine daha yüksek kalite ve değerde markalı ürünler ve hizmetler sunmak,
  • Vizyonumuz; Paslanmaz Çelik adının geçtiği her yerde uzmanlaşmış bir firma farkındaliği yaratmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük

İşlerimizi doğruluk içinde yaparak yasalara ve etik değerlerimize uygun hareket etmek, Birbirimize karşı dürüst ve açıksözlü davranmak, İş arkadaşlarımıza ve müşterilerimize bize davranılmasını istediğimiz gibi davranmak.

Çalışkanlık

Türkiye Paslanmaz Çelik piyasasında pazar payımızı yükseltmek, bu doğrultuda tüm gücümüz ve disiplinimizle yatırımlar yapmak, Stratejik önem taşıyan her alanda en iyi olmaya çalışmak, Yeniliklere karşı sürekli açık olmak.

Hedeflerimiz

Türkiye pazarındaki paslanmaz çelik tüketicilerinin hizmetine daha yüksek kalite ve değerde markalı ürünler ve hizmetler sunmak,

Kalite Politikamız

İthalatını yapıp müşterilerimize sunduğumuz malzemelerde ürün ve hizmet kalitesinden hiç taviz vermeden sektor içerisindeki güvenilirliğimizi devam ettirmek. Verdiğimiz sözleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmek